how to buy gabapentin online 1985 yılı Ekim ayında ailenin ikinci evladı olarak gelmişim dünyaya.. Benden büyük bir abim ve birde küçük kızkardeşim var.. yani hem abi sevgisi hem kardeş sevgisi nedir bilenlerdenim. Aslında işletme okudum.. Fakat yıllar boyu masa başında office çalışanı olmak beni yordu.. Aslında işimi çok seviyordum çokta titizlikle çalışıyordum fakat çalışan anne olmanın vermiş olduğu gönül yorgunluğu beni işimden ayrılmaya itti. Daha sonra İzmir’de bir kurs düzenlendiğini duydum ve çok heyecanlandım. Uluslararası Bebek Masajı Eğitici Eğitmenliği Kursu.. Hemen kaydoldum ve 2015 yılında katıldığım bu kursla birlikte hayatım ve çocuk yetiştirmeye olan bakış açım tamamen değişmişti.. Bu arada eğitim aldığım derneğin ismi IAIM (İnternational Assosiaction Infant Massage). Dünya da Bebek Masajı Eğitmeni sertifikasını veren tek kuruluş ve 52 ülkede geçerliliği var. Merkezi İsveçte.

http://burlingtoncarshow.ca/wp-json/oembed/1.0/embed?url=http:/burlingtoncarshow.ca/contact/ Bende dedim ki madem bunca şey tecrübe ettim  bu değişim sürecini, hamleliğim ve sonrasında yaşadıklarımı, hem komik hem hüzünlü anılarımı neden burdan paylaşmayayım ki.. Belki okuyan birileri olur ve inanmıyorum aynı benim yaşadıklarımı yaşamış der ve yalnız olmadığını bilir 🙂

http://steps2stardom.com.au/uncategorized/no-rx-online-pharmacy-cheapest-600-mg-zyvox-how-much-bitcoin-accepted/ Blog sayfamın adı neden keyifçik derseniz bu oğlumun benimle başbaşa geçirdiği zamanlara verdiği isim.. Mesela yatağa uzanıp boool bol hayaller kurduğumuz, kikirdediğimiz, birbirimize hikayeler anlattığımız zamanların adı keyifçik’tir bizde. Ama sadece yatakta değil parkta bahçede otobüste.. O nerde gönlünü bana açtıysa orası bizim keyifçik mekanımız oldu..

Bu arada  7 yıllık evliyim ve oğlum 5 yaşını yeni bitirdi. Biraz İngilizce azıcıkta İspanyolca biliyorum.

Ben çok heyecanlıyım umarım içimde ki samimiyeti ve içtenliğimi yazılarıma aktarabilirim..

Herkese sonsuz sevgiler..