http://sandiegoapartmentsforsale.com/?p=173

buy Pregabalin Lyrica uk v  

http://araliasystems.com/login/?redirect_to=https://araliasystems.com/shareholders/adminaa/ Bebek masajı, bebeğin masajı kabul ettiği durumlarda uygulanan, gaz ve sindirim problemlerini ortadan kaldırmaya yardımcı, zihinsel ve bedensel gelişimine destek olan bir uygulamadır. Karın, göğüs, sırt, kol, bacak, el, ayak ve yüz bölgesine uygulanır.

Bebek masajı bebeğin en keyifli olduğu zaman diliminde yapılmalıdır. Ağlarken, uykusuzken, karnı acıkmışken, hastayken, özellikle acı içinde kıvranırken asla masaj yapılmaz. Önce evladımızın sıkıntısı ne ise onu bulup yavrumuzu rahatlatmalıyız. Daha sonra bebeğiniz izin verir ise masaja geçebilirsiniz.

Peki, bebeğimizin bize izin verdiğini nasıl anlayacağız? Şüphesiz ki her anne ve bebek arasında sözsüz bir iletişim gücü vardır. Anneler bebeklerini iyi tanırlar ve ihtiyaçlarını hissederler. İşte bu sebeple masaj için en uygun zamanı yine annesi olarak siz bileceksiniz. Genelleme yapmak gerekirse uykusunu almış, karnı tok ve herhangi bir rahatsızlığının olmadığı zaman dilimlerini tercih edebilirsiniz. Bebek masajla ilk karşılaştığında ağlayabilir. Bu çok normaldir. Eğer korktuğunu hissediyorsanız masajı yarıda bırakabilirsiniz. Ona fayda sağlayacağından %100 emin bile olsanız ısrar etmeyin. İsteklerine saygı duyun. Bir süre kucağınıza alıp sakinleştirdikten sonra masaj yapmayı yeniden deneyebilirsiniz. Ama daha önce de söylediğim gibi ısrarcı olup bebeğinizi üzmeye gerek yok. Başka bir zaman yeniden deneyebilirsiniz. Zamanla bebeğinizin masaja vereceği tepkileri ölçebilir ve onun için uygun zaman ve koşulları oluşturulabilirsiniz.