go here

buy prednisolone for dogs uk Bebek masajı kavramı ülkemiz de çok yeni ancak dünyada çok yaygın bir uygulama. Bebekleri için en iyisini arzulayan ve sürekli arayış içinde olan anneler için eşsiz bir fırsat.

source site Aslında Bebek Masajı bir çok farklı çeşitle yüz yıllardır uygulanan bir yöntem. Her ülke de ve kültürde farklı yorumlanmış. Kimisi sağlık için kimisi konfor için masaj yapmış bebeğine. Ama hepsi sevgisini katarak işlemiş bu hareketleri. Benim eğitimini aldığım masaj hareketleri İsveç ve Hindistan’a ait hareketler. Aslında birbirine tamamen zıt iki kaynak. Birisi hızlı ve hafif bir masaj uygularken diğeri daha yavaş ve sert bir tarz seçmiş. Ancak hareketlerimiz uzak diyarlardan olsa da uygulama tazrımız çok yakınlarda, yüreğimizde.. Asla kuvvet kullanmadan, son derece sakin bir şekilde keyfini çıkara çıkara aşkla, sevgiyle uyguluyoruz bu hareketleri 🙂

Peki, nedir bu bebek masajı? Faydaları nelerdir? Nasıl yapılır? Dikkat edilmesi gereken hususlar nedir? Merak ediyorsanız Bebek Masajı bölümündeki alt sekmeleri inceleyebilirsiniz.